KURUMSAL

Oto Kiralama Yozgat

Oto Kiralama Yozgat

Oto Kiralama Yozgat

Yozgat ili ve çevresinde bir araca ihtiyacınız olduğunda oto kiralama Yozgat firmalarından faydalanabilirsiniz. Özellikle tatil amaçlı seyahate çıkan birçok kişi güvenli, konforlu ve rahat araçlarla Yozgat ve çevresini rahatlıkla gezebilir.

Yozgat, İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan bir ilimiz olduğundan buna uygun araçlarla müşterilerine hizmet vermektedir. Dağlardan ve platolardan oluşan Yozgat ilinde ulaşım da bu fiziksel yapıya uygun araçlarla çok daha rahat olmaktadır.

Araç Kiralama için Rezervasyon Gerekli midir?

Araç kiralama için rezervasyon oldukça önemlidir. Erken rezervasyon ile işlerinizi çok daha rahat yapabilirsiniz. Özellikle uçakla tatile gidenlerin ilk yapmaları gereken şey Yozgat iline yakın Havalimanı lokasyonunu seçmelidir. Seçilen lokasyondan sonra kiralayacağınız araç ile istediğiniz yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Oto kiralama Yozgat firmalarının fiyatları, araç filosu, kiralama koşulları hakkında geniş bilgi sahibi olmalı ve diğer firmalarla karşılaştırma yapılmalıdır. Tatil zamanında erken rezervasyon fırsatı sayesinde farklı kampanyalardan yararlanma imkanı bulacağınız araç kiralama işlemlerinde firmamızın kaliteli ve profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Oto Kiralamak İçin Kaç Gün Gerekir?

Yozgat genelinde oto kiralama gün sayısı firmadan firmaya değişkenlik gösterir. Kimi firma en alt limiti 1 gün olarak sınırlarken bazı firmalarda en alt limit 3 gün olarak belirlenmiştir. Araç kiralarken kaç günlüğüne kiralayacağınız, lokasyon olarak nerelerde bulunacağı, şehir dışına çıkılıp çıkılmayacağı, ikinci bir şoförün olup olmayacağı, aracın ne amaçla kullanılacağı gibi konular önem kazanmaktadır.

Araba Kiralama Kriterleri Nelerdir?

Oto kiralama Yozgat firmalarını araştırarak kendi kriterlerinize en uygun firmayı bulmak araba kiralama kriterlerinin başında gelmektedir. Bunun dışında seçeceğiniz firmanın bu sektördeki referansı da seçim için önemli kıstaslardır.

  • Araba kiralarken firmanın araçlarının 3 yaşını doldurmamış olduğuna dikkat edilmelidir.
  • Araba kiralama sözleşmesi iyice okunduktan sonra verilecek ücret sözleşmeye muhakkak yazdırılmalıdır.
  • Araç kiralama firmasının ismi, sözleşmede muhakkak geçmeli ve bundan emin olunmalıdır.
  • Çoğu zaman firmalar şoförlü olarak da araç kiralamaktadır. Şoförlü ya da şoförsüz tercihinize göre sözleşmeye bu maddeyi de yazdırmanız gerekir.
  • Sigorta kapsamına nelerin girdiği, nelerin cebinizden çıkacağı konusu da kiralama kriterlerinin başında gelir.

Araba Kiraladıktan Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araç kiralayan birçok kişi tüm işin araba kiralamaya kadar olduğunu düşünür. Ancak araba kiraladıktan sonra da bazı noktalara dikkat edilmelidir. Bu konuda firmamız konusunun uzmanı ekibi ile müşterilerini her zaman aydınlatarak gerekli bilgileri vermektedir.

  • Araç kiralandıktan sonra asla ruhsat ve anahtarı içinde bırakılmamalıdır. Böyle bir durumda araç çalınırsa sigorta bunu karşılamayacaktır.
  • Sözleşmede belirtilmeyen ikinci bir şoför eğer kaza yaparsa sigorta bu hasarı da ödemez.
  • Araca yanlış yakıtın konulması ve aracın zarar görmesi durumunda yakıtın doldurulduğu istasyonun sigortası bu zararı karşılar. Ancak referansı bulunmayan, merdiven altı çalışan araç kiralama firmaları aracı tamire verdiğini söyleyerek müşteriden bunun ücretini talep edebilmektedir.

Araç kiralamak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. İyice araştırılmadan hizmetinden yararlanılan bir firmalar ile çalışıldığında başınız ağrıyabilir. Bunun olmaması için Yozgat ilinde hizmet veren ve profesyonelliği ile ön plana çıkan firmamızı tercih edebilirsiniz.