KURUMSAL

Yozgat Araç Kiralama Şirketleri

Yozgat Araç Kiralama Şirketleri

Yozgat Araç Kiralama Şirketleri

İnsanların ihtiyaçlarının sürekli değiştiği günümüzde artık araç kiralama şirketleri ile çalışmak da insan ihtiyaçları arasında yerini almaya başlamıştır. Sektörün içinde bulunan tüm araç kiralama şirketleri içinde Yozgat araç kiralama şirketlerinden seçeceğiniz firmamız ile profesyonel hizmet almanın keyfini yaşarsınız. Firmamızdan kiralayacağınız araçlarımız ile konforun ve rahatın yanında profesyonel hizmetin de nimetlerinden ve ayrıcalıklarından da yararlanmış olursunuz.

Birçok kişi araç kiralarken yurt dışına çıkarılıp çıkarılamayacağı konusunda merak içindedir. Araçlar Türkiye sınırları içinde kullanılabilir. Türkiye’de yapılan sigortalar, yurt dışında geçerli olmadığı için araçların yurt dışına çıkarılması mümkün olmamaktadır. Kiralanan araçlarda müşteri takip sistemi bulunur. Bu takip sistemi sayesinde araçların takibi yapılarak yurt dışına çıkarılıp çıkarılmadığı tespit edilebilmektedir.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Var mıdır?

Yoğun iş hayatı bulunan birçok kişi trafik yoğunluğundan kaçmak ve en konforlu şekilde seyahat edebilmek için şoförlü araç kiralama hizmetlerinden yararlanmaktadır. Yozgat araç kiralama şirketleri içinden seçeceğiniz firmamızda şoförlü araç kiralama hizmetinin olup olmadığını müşteri destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Şoförlü araç kiralama hizmetinin faydaları nelerdir?

  • Şoförlü araç kiralama hizmetinden yararlanmak özellikle araba kullanmayanlar için sıklıkla tercih edilen bir hizmettir.
  • Şoförlü araç kiralandığı zaman trafiğin o yoruculuğundan kurtulmuş olur hem de arabanın konforunu kullanarak rahat edilir.
  • İş adamlarının sıklıkla tercih ettiği bu hizmet, iş adamlarının yoğun iş programlarında konforlu ve güvenli yolculuk etmelerini sağlar.
  • Şoförlü araç kiralama hizmetinde ayrıca bir fiyat ödenmemektedir.

Araç İptal ve Değişikliği Yapılabilir mi?

Seyahate çıkan ya da iş seyahati için yoğun programı olan iş adamları ya da herhangi bir sebepten araç kiralama ihtiyacından yararlanmak isteyenler Yozgat araç kiralama şirketlerinin vermiş olduğu hizmetlerden yararlanabilirler. Firmamız profesyonel hizmetleri içinde gerektiğinde araç iptal ve değişikliği yapılabilmektedir.

Araç kiralandığında eğer araç değişikliği ya da iptali yapılmak isteniyorsa bazı kuralların da yerine getirilmesi gerekir. Eğer aracın kiralandığı gün iptal ettirme yaptırılıyorsa bu işlemden herhangi bir ücret ödenmemektedir.

Firmamızdan kiralanan araçların teslimine bir gün kala iptal edilme işlemi gerçekleşirse deneyimli ekibimiz hizmet bedelinden belli bir miktarı bir başka kiralama işleminiz için hesabınızda tutar. Eğer kiralama işleminin iptaline bir günden az bir zaman kaldığında gerçekleştiriliyorsa 1 günlük kiralama ücreti, bir sonraki kiralama işleminize eklenmek üzere hesabınızda bekletilir. Araç değişikliklerinde müşteriye yansıtılan ücret, gün sayısı ve araç değişikliğinden oluşan farklardır. Yani ekonomik bir araba kiralandığında eğer orta sınıf ya da büyük sınıf bir araç ile değişikliği isteniyorsa bu değişikliğin ücreti müşteriye yansıtılır.

Araç Kiralamada Farklı Bir Araç Verilebilir mi?

Araç kiralama firmalarında aracın diğer müşteriden geç gelmesi dolayısıyla ya da hasarlı araba tesliminde ya da arabada oluşabilecek herhangi bir sorunun çözümlenmesi işlemi süreci dışında araç kiralama firmaları, müşteriye her zaman kiralanan aracın aynısı vermek zorundadır.